Logo van Gemeente Leidschendam-Voorburg dat doorverwijst naar de homepage van Gemeente Leidschendam-Voorburg
Logo van Gemeente Leidschendam-Voorburg dat doorverwijst naar de homepage van Gemeente Leidschendam-Voorburg

Carnavalsoptocht 1 maart 2025

13 februari 2025
Wegafsluitingen
Carnavalsoptocht

Op zaterdag 1 maart rijdt de optocht van Carnavalsverenigingen De Damzwabbers en De Gaanders door Leidschendam-Voorburg. Dat betekent even oponthoud als u toevallig de stoet van feestelijke praalwagens onderweg tegenkomt. Houd dan rekening met circa 30 minuten vertraging.

Carnaval 2024

Route optocht

De optocht start om 11:30 uur aan de Veurse Achterweg in Leidschendam. Vervolgens is de route: Veurkapel, Buitenwater, Schadeken, Veursestraatweg, Prins Hendriklaan, Prins Bernhardlaan, Prinses Beatrixlaan, Koningin Wilhelminalaan, Raadhuislaan, Koningin Julianaweg, Voorburgseweg, Damlaan, Damplein, Damhouderstraat, Nieuwstraat, De Tol, Stompwijkseweg, Doctor van Noortstraat, Meerlaan, Klaverblad, Zwanebloem, Waterviolier met als eindpunt sportpark Meerhorst. De verwachting is dat de stoet daar rond 16:00 uur aankomt.

Afsluiting Meerlaan

Om het carnavalsfeest veilig te laten verlopen is een deel van de Meerlaan in Stompwijk op 1 maart tussen 15:00 en 20:00 uur afgesloten voor verkeer. Dit deel ligt tussen de Doctor van Noortstraat en de Van Merodestraat. Verkeer wordt via borden omgeleid.