Beschikbare plaatsen basisscholen

Een overzicht van beschikbare plaatsen in het basisonderwijs per groep.

Laatst bijgewerkt op: 29 november 2021

Wat moet u weten

  • Als de school niet genoemd wordt, is er geen plek
  • Deze gegevens worden eens per kwartaal bijgewerkt

Plaatsen per groep

Groep 1

Panta Rhei

  • De Tandem ('t Lien - De Rietvink)
  • Pius X (Voorburg West)  wachtlijst 
  • Professor Casimir (Voorburg Midden en Oud)
  • De Lusthof (Voorburg Midden en Oud) als geboren tussen 1 jan-30 sept 2017
  • Essesteijn (Essesteijn)

  • De Wegwijzer/MMIXX (Leidschendam Zuid)
  • De Margriet (De Heuvel / Amstelwijk
  • De Springplank (De Prinsenhof) als geboren vanaf 2018. Geen plek als geboren in 2017
  • Maerten van der Velde (Stompwijk)

Groep 2

Lucas Onderwijs

  • De Driemaster (Bovenveen)
  • Kindcentrum Trampoline (De Zijde)

Panta Rhei

  • De Parachute (Voorburg Noord)
  • Pius X (Voorburg West)
  • Professor Casimir (Voorburg Midden en Oud)
  • De Lusthof (Voorburg Midden en Oud) 

  • Essesteijn (Essesteijn)

  • De Wegwijzer (Leidschendam Zuid)
  • De Margriet (De Heuvel / Amstelwijk)

  • De Tandem (‘Lien - De Rietvink) wachtlijst

  • Maria Bernadette (Damsigt) wachtlijst

  • Maerten van der Velde (Stompwijk)

Groep 3

Lucas Onderwijs

  • Kindcentrum Trampoline (De Zijde)

Panta Rhei

  • Pius X (Voorburg West)
  • ST Maartensschool (Voorburg Midden en Oud)
  • De Lusthof (Voorburg Midden en Oud) wachtlijst

  • De Wegwijzer/MMIXX (Leidschendam Zuid)
  • De Margriet (De Heuvel / Amstelwijk)
  • De Tandem ('t Lien - De Rietvink)
  • Maria Bernadette (Damsigt
  • Maerten van der Velde (Stompwijk)

Montessori stichting Vreugd en Rust

  • Nieuw Vreugd en Rust (Voorburg Midden)

Groep 4

Lucas Onderwijs

  • Driemaster (Bovenveen)
  • Groen van Prinsterer (Voorburg West)

  • Kindcentrum Trampoline (De Zijde

  • De Zonnewijzer (Leidschendam Zuid)

Panta Rhei

  • De Parachute (Voorburg Noord)
  • Pius X (Voorburg West)
  • ST Maartensschool (Voorburg Midden en Oud)

  • De Wegwijzer/MMIXX (Leidschendam Zuid)
  • De Margriet (De Heuvel / Amstelwijk)
  • De Tandem ('t Lien - De Rietvink) wachtlijst

  • Maria Bernadette (Damsigt)
  • Maerten van der Velde (Stompwijk)

Montessori stichting Vreugd en Rust

  • Nieuw Vreugd en Rust (Voorburg Midden)

Groep 5

Lucas Onderwijs

  • Driemaster (Bovenveen)
  • Kindcentrum Cascade (Voorburg Midden en Oud) 

  • Kindcentrum Trampoline (De Zijde)

  • De Parachute (Voorburg Noord)
  • Pius X (Voorburg West)
  • Professor Casimir (Voorburg Midden en Oud)
  • ST Maartensschool (Voorburg Midden en Oud)

  • De Lusthof (Voorburg Midden en Oud) wachtlijst

  • De Wegwijzer/MMIXX (Leidschendam Zuid)
  • De Margriet (De Heuvel / Amstelwijk)
  • De Springplank (De Prinsenhof)
  • De Tandem ('t Lien - De Rietvink)
  • Maerten van der Velde (Stompwijk)

Groep 6

Lucas Onderwijs

  • Driemaster (Bovenveen)
  • Groen van Prinsterer (Voorburg West)
  • Kindcentrum Cascade (Voorburg Midden en Oud) 

Panta Rhei

  • De Parachute (Voorburg Noord)
  • Pius X (Voorburg West)
  • ST Maartensschool (Voorburg Midden en Oud)

  • De Lusthof (Voorburg Midden en Oud) wachtlijst

  • De Margriet (De Heuvel / Amstelwijk)

  • De Springplank (De Prinsenhof) wachtlijst

  • De Tandem ('t Lien - De Rietvink) wachtlijst

  • Maerten van der Velde (Stompwijk)

Montessori stichting Vreugd en Rust

  • Nieuw Vreugd en Rust (Voorburg Midden)

Groep 7

Lucas Onderwijs

  • Driemaster (Bovenveen)
  • Groen van Prinsterer (Voorburg West)

Panta Rhei

  • De Parachute (Voorburg Noord)
  • Pius X (Voorburg West)
  • ST Maartensschool (Voorburg Midden en Oud)
  • De Lusthof (Voorburg Midden en Oud) wachtlijst

  • De Wegwijzer/MMIXX (Leidschendam Zuid)
  • De Tandem ('t Lien - De Rietvink) wachtlijst

  • Maerten van der Velde (Stompwijk)

Groep 8

Lucas Onderwijs

  • De Zonnewijzer (Leidschendam Zuid)

Panta Rhei

  • De Parachute (Voorburg Noord)
  • De Wegwijzer/MMIXX (Leidschendam Zuid)
  • De Lusthof (Voorburg Midden en Oud) wachtlijst

  • De Wegwijzer (Leidschendam Zuid)

  • De Margriet (Heuvel / Amstelwijk)
  • De Springplank (De Prinsenhof)
  • De Tandem ('t Lien - De Rietvink) wachtlijst

  • Maerten van der Velde (Stompwijk)